YAŞAMKENT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

YAŞAMKENT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Cankaya beyaz eşya tamir servisi 7gün 24 saat hizmet sunmaktadır,firmamızın camaşır makinesi,bulaşık makinesi,buzdolabı,klima,led tv,plazma tv ve küçük ev aletleri teknik servisligini yapmaktadır.Servisimizde bütün elektrikli ev aletlerinin orjinal parcası bulunmaktadır ve satışıda yapılmaktadır,Firmamız tarafından yapılan her işin 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Gün içerisinde cagrı merkezimizi arıyarak istenilen saat diliminde ekiplerimiz müşderilerimizin istedigi saat diliminde ev veya işyerinde bulunmaktadır,ürünlerinizin tamir bakım işlemleri servisimize alınmadan evinizde işinde uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır,müşderi memnuniyeti için donanımlı araçlarımızda bulunan yedek parçalarımız sayesinde aynı gün ürünlerinizin onarım ve bakımlarını kısa sürede yapmaktayız.

 • Yaşamkent buzdolabı servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent bulaşık makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51

Firmamızda calışan teknisyenlerimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gelişen teknoloji ile kendini güncellemekte ve belli dönemlerde sınavlara girmektedir.

Yapılan işin düzgün olması,bir yerinde onarım yapılırken diger bölümlerdede onarım ihtiyacı duyulursa firmamız tüketicimize maddi olarak yansıtmadan onarımı yapılır ve yapılan iş uzun ömürlü olur buda bizim müşderi memnuniyeti kazanma şansı elde eder,firmamız bu prensipler dogrultusunda ilerlemektedir,dürüst ve kaliteli hizmet anlaşından vazgecmemektedir.

 • Yaşamkent Bosch beyaz eşya servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Profilo Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Siemens Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Arçelik Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Beko Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Altus Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Yaşamkent Vestel Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent Regal Beyaz Eşya Servisi 0545 286 34 51

Yaşamkent buzdolabı servisi,Yaşamkent camaşır makinası servisi,Yaşamkent bulaşık makinası servisi,Yaşamkent klima servisi,Yaşamkent televizyon servisi,Yaşamkent küçük ev aletleri servisi,Yaşamkent buzdolabı tamircisi,Yaşamkent camaşır makinesi tamircisi,Yaşamkent bulaşık makinesi tamircisi,Yaşamkent klima tamircisi.

Bir önçeki yazımı olan umitkoy-beyaz-esya-servissayfasını ziyaret edip beyaz eşya tamir bakımı ve kullanımı hakkında teknik bilgiler ögrenebilirsiniz.

Cankaya dikmen,öveçler,sokullu,ilker,keklik pınarı,akpınar,karapınar,oran,birlik,yıldız,sancak,kırkkonaklar,ayrancı,hoşdere,balgat,esat,seyranbagları,cukurambar,100.yıl,bahcelievler,emek,maltepe,beştepe,cayyolu,incek,ümitköy,mustafa kemal mahallesi,cigdem mahallesi,yaşamkent,dodurga,türkkonut,ahmet taner kışlalı mahallesi bölgelerine gün içerisinde hızlı servis agımız ile teknik servis hizmetleri sunmaktayız,kalite ve güvenin adresi olarak bizi tercih edebilirsiniz.

YAŞAMKENT ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Cankaya bölgesi her marka camaşır makinesinin tamir-bakım ve onarımı orjinal parca kullanılarak 1 yıl garanti hizmeti verilerek yapılmaktadır.

Makinelerinizn belli bir kullanım sonrası metal ve plastik parcalarında zamanla ve fiziksel olarak yıpranma ve onarım ihtiyacı duyulur,makinelerin genel bakımları sıfır yeni makine gibi iyi bir performans saglanması için orjinal parca kullanılarak yapılır.

Bu yazımızda camaşır makineleri arızaları ve dijital ekranda yazan arıza kodları,ürünlerinizin ömrünü uzatmak için kullanıcının ne yapması gerekir, hangi konuda servis cagırmalıyım bu başlıklar adı altında sayfamızı takip ederek bilgi kazanabilirsiniz ve sorularınıza yanıt alabilir ve teknik servis destegi alabilirsiniz.

Makinem fişi takınca sigorta attırıyor?

Yapmanız gereken kullanılan prize bir fön makinesi takıp aynı sorun olup olmadıgını kontrol etmeniz,şayet sorun devam ediyor ise makinenizde bir sorun olmadıgıdır,bunun için bir elektrikçi çagırabilirsiniz,tam aksine sigorta attırmadıysa bunun bir çok nedeni olabilir;kablolarda kısa devre olabilir,elektronik motor kartı arızalı olabilir,anakart(beyin)arızalı olabir ve bir cok parcada arıza olma olasılıgı yüksektir bu sayılan parçaların ölçü aleti ile kontrol edilmesi gerekir ve bunun için bir teknik servis cagırmanız gerekmektedir.

Camaşır makinesi sıkma yapmıyor?

Camaşır makinesinin sıkma yapmama konusu teknik servislerin cok karşılastıgı bir durumdur ve karışık bir arızadır bir çok sebebi bulunur ve işin ehli ustalar tarafından yapılması gerekebilir ve sizi yüksek masraflardan kurtarırlar.

Motor takajenorü arızalı olabilir sıkma işlemi yapmaz,motor hız kartı arızalı olabilir devir ayarlayamadıı için sıkma yapamaz,anakart arızalı olabilir sıkma yapamaz,pompa motoru suyunu boşaltamadıgı için sıkma işlemi yapamaz bu saydıgım başlıklar camaşır makinesinde sıkma yapmasına engel olur.

Tüketicilerimizin bu tip arızalar karşısında tek yapması gereken sag en alt köşedeki pompa motoru(pis su boşaltma pompası)buranın içerisinde bozuk para-tel toka vb.. cisimler varsa çıkartmak,bakdınız bir sorun gözükmedi ise firmamızın cagrı merkezini arayıp teknik servis talebinde bulanabilirsiniz

 • Yaşamkent bosch camaşır makinesi servisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent siemens camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent profilo camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent arçelik camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent beko camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent altus camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent vestel camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent regal camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent ariston camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkent samsung camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Yaşamkentlg camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51

   

  Çamaşır Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?

  Çamaşır makinesi ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran mükemmel cihazlardır.Bu yazımızda çamaşır makinelerinin arıza yapmaması ve arızaların nasıl önüne geçebiliriz servis cagırmadan tüketici nasıl önlem alabilir bunları ögrenicez.

  Günümüz çagında herkez çalışma hayatında oldugu için genellikle hafda sonları çamaşır yıkama işlemi olur ve çamaşırlar çok birikdigi için 1 yıkamadan sonra ikinci yıkama hatta üçüncü yıkama bu şekilde yapıldıgı için çamaşır makinesinin ömrü kısalır ve kısa zaman da size çok masraf açar bunu önlemek için en az minumum 2 saat beklemeniz ve daha sonra yıkama işlemini gerçekleşdirmeliniz,arka arkaya yıkama işlemine devam ederseniz motor kömürleri ısınır ve kollektörü arızalanır motor rulmaları arılanırcabuk biter ve makineniz suyunu alır kazan dönmez yıkama işlemeni gerçekleşdirmez ve buda yüksek bir maliyet tutar.

  Çamaşır makineniz suyunu az alıyor ise suyun tazigini kesinlikle kontrol ediniz,çamaşır makinesinin arkasında su giriş hortumunu cıkararak su çeşmesinin vanasını açarak kontrol ediniz su basıncı normal ise su giriş (ventil) adı verilen parcanın giriş ucunda zamanla olusak kireçlenme var ise temizleyiniz bu kontroller dorultusunda probleminiz çözülmedi ise servis cagırmalısınız ve su giriş ventil su sayac anahtarı degişmesi gerekmektedir.

  YAŞAMKENT BULAŞIK MAKİNASI SERVİSİ

  Ankara yaşamkent bulaşık makinesi tamir ve bakım servisi haftanın 6 günü pazar günleri hariç 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Tamir ve bakım işlemlerinde müşderilerimize çok uygun fiyatlar sunmaktayız.Şirketimiz ankara’  cok eski ve tecrübeli oldugundan dolayı her marka makinenin tamir bakım işlemlerini profosyonel olarak yapmaktadır.

  Firmamız arçelik-beko-altus-vestel-regal-bosch-profilo-siemens-samsung-lg marka ürünlerinin yedek parca satış,kurulum,montaj,demontaj,bakım ve tamir hizmetleri garantili servis imkanı ile sunmaktadır.

  • Ankara yaşamkent arçelik bulaşık makinesi tamir servisi  0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent beko bulaşık makinesi tamir servisi      0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent altus bulaşık makinesi tamir servisi      0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent vestel bulaşık makinesi tamir servisi     0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent regal bulaşık makinesi tamir servisi      0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent bosch bulaşık makinesi tamir servisi    0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent siemens bulaşık makinesi tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent profilo bulaşık makinesi tamir servisi    0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent elektrolüx bulaşık makinesi tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent samsung bulaşık makinesi tamir servisi  0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent Lg bulaşık makinesi tamir servisi            0545 286 34 51

  Yukarıda’ki belirtilen hizmet katogorisinde teknik servis hizmetimiz vardır ve yerinde tamir imkanı saglamaktayız.Bu sayfamızı takip ederek sorular sorabilir gerekli bilgi teknik sahibi olabilirsiniz ve teknik servis cagırabilirsiniz yukardaki telefon numaralarınıda arayıp sorular sorabilirsiniz,Hizmette sınır yok kalite ve güvenin adresi.

  Bulaşık Makinelerin temiz yıkamama sorunu ?

  Bütün bulaşık makinelerinde temiz yıkamama sorunu ile teknik servisimiz karşılaşmaktadır.Bunun sebeblerini tek tek burda sıralayarak bakalım sizde de neler eksik oldugunu kontrol ediniz.

  1. bulaşık makisinin dönen pervanesinde tıkanıklık varmı bakalım.
  2. bulaşık makinesine parlatıcı eksikligi varmı kontrol ediniz,parlatıcının yoksa sirkede kullanabilirsiniz hem ekonomik hem mikropları öldürme özelligi vardır.
  3. Bulaşık makinesinde 3ü bir arada deterjan kullanınız tarihinin geçmemesine dikkat ediniz.
  4. bulaşık dizimine çok dikkat ediniz kullanım kitapcıgındaki gibi dizilmesi önerililir.
  5. Ankara’ yaşıyor iseniz tuz kullanmayınız bardakllarınız çizilir.
  6. bulaşılarınız sıcak cıkıyormu yani kuru vaziyette buluyormusunuz.
  7. hafda bir kere alt sepetteki bulaşık makinesi filtresini temizleyin bu ayrıca pompa motorunun ömrünü uzatır.

  Bu sayılan başlıkları kontrol ediz herhan gibir eksiklik var ise servisimizi arıyarak destek alabilirsiniz.Bulaşık makinelerinde program takılıyor ise ekranda iptal tusunu seçerek programı iptal edebilirsiniz sorun %80 kalkar.Probleminiz devam eder ise teknik servis çagırabilirsiniz.

  YAŞAMKENT BUZDOLABI SERVİSİ

  Ankara yaşamkent buzdolabı tamir ve bakım servisi haftanın 6 günü pazar günleri hariç 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Tamir ve bakım işlemlerinde müşderilerimize çok uygun fiyatlar sunmaktayız.Şirketimiz ankara’  cok eski ve tecrübeli oldugundan dolayı her marka makinenin tamir bakım işlemlerini profosyonel olarak yapmaktadır.

  Firmamız arçelik-beko-altus-vestel-regal-bosch-profilo-siemens-samsung-lg marka ürünlerinin yedek parca satış,kurulum,montaj,demontaj,bakım ve tamir hizmetleri garantili servis imkanı ile sunmaktadır.

  • Ankara yaşamkent arçelik buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent beko buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent altus buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent vestel buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent regal buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent bosch buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent siemens buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
  • Ankara yaşamkent profilo buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51

  Yukarıda’ki belirtilen hizmet katogorisinde teknik servis hizmetimiz vardır ve yerinde tamir imkanı saglamaktayız.Bu sayfamızı takip ederek sorular sorabilir gerekli bilgi teknik sahibi olabilirsiniz ve teknik servis cagırabilirsiniz yukardaki telefon numaralarınıda arayıp sorular sorabilirsiniz,Hizmette sınır yok kalite ve güvenin adresi.

  Buzdolaplarınız özellikle no-frots buzdolablarında kapıları açık kaldıgında tüketicilerin karşılaşdıgı şikayetler,üst taraf sogutuyor alt taraf sogutmuyor.Bu arızanın iki ana sebebi vardır;birincisi buzdolabı kapagı acık kaldıgı için içerde karlanma yapar hava kanallarını kapatır soguk hava üflemez.İkinci sebebi ise rezizstans (ısıtıcı),defroz ntc sensörü,termal sigorta(termik),zaman saati(timer) bahsi geçen bu parçaların arızalanmasında da bu arıza ile karşılaşılabilir bunun için tüketicinin yapması geren buzdolabını fişini çekip daha fazla arıza cıkartıp masrafın artmaması için hemen teknik servis cagırılmasıdır,gelen teknik servis konturollerini yapdıkdan sonra size 1 gün buzdolabının kapakları acık bi vaziyette yaz aylarında 1 gün beklemesi kış aylarında ise 2 veya 3 gün beklemesi gerekir,yapılan kontruller dogrultusunda teknik servis size fişini çekip düzelme ihtimali varsa size gerekli acıklamayı yaparlar,aksi takdirde fişi cekilip 48 saat sonra tekrar kontrol edilmesi gerekildiginin bilgisi verilirse ıstıcı ve sensör grubunun degişmesi gerekir ve 1 yıl garantili olarak yapılır cok yüksek bir meblada tutmaz.

   

   

   

   

   

Temmuz 2018
P S Ç P C C P
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

GÖKTÜRK TEKNİK

BEYAZ EŞYA -LCD LED TV TAMİR KURULUMU-MERKEZİ UYDU SİSTEMİ-BUZDOLABI ÇAMAŞIR MAKİNESİ-KURUTMA MAKİNESİ-BULAŞIK MAKİNESİ-DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİSİ

ANKARA GENELİ SERVİSİMİZ VARDIR

Haftanın 7 günü çalışmaktayız..

0(545) 286  34 51