HOŞDERE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

HOŞDERE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz Eşyalarınız Aynı Gün İçerisinde Servise Alınmadan Evinizde Tamir Bakımı Yapılmaktadır.Güvenin ve kalitenin adresi Göktürk Teknik Ankara beyaz eşya servisi kesintisiz destek hattı.

Ankara Hoşdere beyaz eşya servisi 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır,firmamızın çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,buzdolabı,klima,televizyon ve küçük ev aletleri teknik servisliğini yapmaktadır.Servisimizde bütün elektrikli ev aletlerinin orjinal parçası bulunmaktadır ve satışı da yapılmaktadır,mamak beyaz eşya servisi tarafından yapılan her işin 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Gün içerisinde hoşdere beyaz eşya servisinin çağrı merkezimizi arıyarak istenilen saat diliminde ekiplerimiz müşderilerimizin istediği saat diliminde ev veya iş yerin de bulunmaktadır,ürünlerinizin tamir bakım işlemleri servisimize alınmadan evinizde işinde uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır,müşteri memnuniyeti için donanımlı araçlarımızda bulunan yedek parçalarımız sayesinde aynı gün ürünlerinizin onarım ve bakımlarını kısa sürede yapmaktayız.

Hoşdere beyaz eşya servisinde çalışan teknisyenlerimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gelişen teknoloji ile kendini güncellemekte ve belli dönemlerde sınavlara girmektedir.

Teknik Servis Hizmetlerimiz;

 • Hoşdere caddesi beyaz eşya servisi tamircisi
 • Hoşdere caddesi buzdolabı servisi tamircisi
 • Hoşdere caddesi camaşır makinesi servisi tamircisi
 • Hoşdere caddesi makinesi servisi tamircisi
 • Hoşdere caddesi klima servisi tamircisi
 • Hoşdere caddesi endüstiryel mutfak ürünleri servisi

Teknik servis hizmeti verdigimiz markalar

 • Hoşdere caddesi Arçelik beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Beko beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Altus beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Vestel beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Regal beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Bosch beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Siemesn beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Profilo beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Aeg beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Miele beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Elektrolüx beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Samsung beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi Lg beyaz eşya servisi
 • Hoşdere caddesi sanayi tipi bulaşık makinesi
 • Hoşdere caddesi sanayi tipi çamaşır makinesi
 • Hoşdere caddesi sanayi tipi buzdolabı servisi
 • Hoşdere caddesi sanayi tipi fırın servisi

Klima Bakımını Servis Çağırmadan Kendiniz Yapabilirsiniz

Klima bakımı çok önemlidir,hem sağlığınız için ve klima performanslı çalışması için senede 2 defa klima bakımını yaptırmanızı öneriyoruz.Klima bakımı niçin önemlidir? Derseniz kondansatörde oluşan fiziksel ısınma ve soğuma esnasında zamanla bakteriler oluşmaktadır ve klima fanı bu bakterileri evinizin klima alanının temas ettiği yerlere gönderir ve sağlığınız zarar görmektedir,klima performansını nasıl etkiler derseniz filtrelerde oluşan tozlar klimanın soğumasını engeller ve motor aşırı yükte çalışır buda elektrik maliyetini arttırmaktadır.

Klima bakımı nasıl yapılmaktadır?Klimanın iç ünitesinin filtreleri sökülerek temizlenir ön kapak açılarak elektrik klemensler kontrol edilir,elektronik kart temizlenir,klima boruları gevşek ise sıkılır ve klimanın kondansatörüne ilaç sıkılarak 5 dakika beklenir daha sonra temiz su ile temiz temizlenerek iç ünite kapakları kapatılır.Dış ünitenin de elektronik kart,elektrik bağlantı klemensleri kontrol edilir,dış ünite fanı temizlenerek klima bakımı sonlandırılır.

Yapılan işin düzgün olması,bir yerinde onarım yapılırken diğer bölümlerde de onarım ihtiyacı duyulursa firmamız tüketicimize maddi olarak yansıtmadan onarımı yapılır ve yapılan iş uzun ömürlü olur buda bizim müşteri memnuniyeti kazanma şansı elde eder,firmamız bu prensipler doğrultusunda ilerlemektedir,dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından vazgeç memektedir.

NEDEN BİZ ?

 1. 1 YIL GARANTİLİ TAMİR
 2. ORJİNAL PARÇA
 3. EKONOMİK FİYATLAR
 4. ÖDEME KOLAYLIGI
 5. AYNI GÜN SERVİS

Hoşdere BEYAZ EŞYA SERVİSİ 

0545 286 34 51

HOŞDERE ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Hoşdere caddesi her marka camaşır makinesinin tamir-bakım ve onarımı orjinal parca kullanılarak 1 yıl garanti hizmeti verilerek yapılmaktadır.

Makinelerinizn belli bir kullanım sonrası metal ve plastik parcalarında zamanla ve fiziksel olarak yıpranma ve onarım ihtiyacı duyulur,makinelerin genel bakımları sıfır yeni makine gibi iyi bir performans saglanması için orjinal parca kullanılarak yapılır.

Bu yazımızda çamaşır makineleri arızaları ve dijital ekranda yazan arıza kodları,ürünlerinizin ömrünü uzatmak için kullanıcının ne yapması gerekir, hangi konuda servis cagırmalıyım bu başlıklar adı altında sayfamızı takip ederek bilgi kazanabilirsiniz ve sorularınıza yanıt alabilir ve teknik servis destegini çamaşır makinesi tamircisinden alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Neden Az Su Alır ?

En önce bakmanız gereken yer evinize gelen su şebeke hattının basıncını kontrol edin su basıncı tazzikli ise  problem başka yerlerde olabilir,atmanız gereken adımlar şu şekilde çamaşır makinenize bağlanan temiz su hortumunu makinenin arkasından çıkartın hortumun bağlantı olduğu yerde küçük bir tıpa vardır bunu elinize çekerek temizleyin ve tekrar yerine takarak kontrol edin sorununuz devam ediyor ise bur dan sonrasını siz yapamazsınız teknik servis çağırarak su giriş ventili ve prostat (su seviye anahtarını) değişimi yaptırın ve sorununuz ortadan kalkmış olur.

Çamaşır Makinesi Neden Sigorta Attırır İnçeliyelim

Yapmanız gereken kullanılan prize bir fön makinesi takıp aynı sorun olup olmadıgını kontrol etmeniz,şayet sorun devam ediyor ise makinenizde bir sorun olmadıgıdır,bunun için bir elektrikçi çagırabilirsiniz,tam aksine sigorta attırmadıysa bunun bir çok nedeni olabilir;kablolarda kısa devre olabilir,elektronik motor kartı arızalı olabilir,anakart(beyin)arızalı olabir ve bir cok parcada arıza olma olasılıgı yüksektir bu sayılan parçaların ölçü aleti ile kontrol edilmesi gerekir ve bunun için bir teknik servis cagırmanız gerekmektedir.

Çamaşır Makinesinin Sıkma Yapmamasının Sebebleri Nelerdir Ögrenelim

Camaşır makinesinin sıkma yapmama konusu teknik servislerin cok karşılastıgı bir durumdur ve karışık bir arızadır bir çok sebebi bulunur ve işin ehli ustalar tarafından yapılması gerekebilir ve sizi yüksek masraflardan kurtarırlar.

Motor takajenorü arızalı olabilir sıkma işlemi yapmaz,motor hız kartı arızalı olabilir devir ayarlayamadıı için sıkma yapamaz,anakart arızalı olabilir sıkma yapamaz,pompa motoru suyunu boşaltamadıgı için sıkma işlemi yapamaz bu saydıgım başlıklar camaşır makinesinde sıkma yapmasına engel olur.

Tüketicilerimizin bu tip arızalar karşısında tek yapması gereken sag en alt köşedeki pompa motoru(pis su boşaltma pompası)buranın içerisinde bozuk para-tel toka vb.. cisimler varsa çıkartmak,bakdınız bir sorun gözükmedi ise firmamızın cagrı merkezini arayıp teknik servis talebinde bulanabilirsiniz

 • Hoşdere caddesi bosch camaşır makinesi servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi siemens camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi profilo camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi beko camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi altus camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi vestel camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi regal camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi ariston camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi samsung camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi Lg camaşır makinesi servisi tamircisi 0545 286 34

Çamaşır Makinesi Arızalanmaması için Nelere Dikkat edilmesi Gerekir

Çamaşır makinesi ev hanımlarının hayatını kolaylaştıran mükemmel cihazlardır.Bu yazımızda çamaşır makinelerinin arıza yapmaması ve arızaların nasıl önüne geçebiliriz servis cagırmadan tüketici nasıl önlem alabilir bunları ögrenicez.

Günümüz çagında herkez çalışma hayatında oldugu için genellikle hafda sonları çamaşır yıkama işlemi olur ve çamaşırlar çok birikdigi için 1 yıkamadan sonra ikinci yıkama hatta üçüncü yıkama bu şekilde yapıldıgı için çamaşır makinesinin ömrü kısalır ve kısa zaman da size çok masraf açar bunu önlemek için en az minumum 2 saat beklemeniz ve daha sonra yıkama işlemini gerçekleşdirmeliniz,arka arkaya yıkama işlemine devam ederseniz motor kömürleri ısınır ve kollektörü arızalanır motor rulmaları arılanırcabuk biter ve makineniz suyunu alır kazan dönmez yıkama işlemeni gerçekleşdirmez ve buda yüksek bir maliyet tutar.

Çamaşır makineniz suyunu az alıyor ise suyun tazigini kesinlikle kontrol ediniz,çamaşır makinesinin arkasında su giriş hortumunu cıkararak su çeşmesinin vanasını açarak kontrol ediniz su basıncı normal ise su giriş (ventil) adı verilen parcanın giriş ucunda zamanla olusak kireçlenme var ise temizleyiniz bu kontroller dorultusunda probleminiz çözülmedi ise servis cagırmalısınız ve su giriş ventil su sayac anahtarı degişmesi gerekmektedir.

HOŞDERE BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Hoşdere caddesi bulaşık makinesi tamircisi ve bakım servisi haftanın 6 günü pazar günleri hariç 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Tamir ve bakım işlemlerinde müşderilerimize çok uygun fiyatlar sunmaktayız.Şirketimiz ankara’  cok eski ve tecrübeli oldugundan dolayı her marka makinenin tamir bakım işlemlerini profosyonel olarak yapmaktadır.

Firmamız arçelik-beko-altus-vestel-regal-bosch-profilo-siemens-samsung-lg marka ürünlerinin yedek parca satış,kurulum,montaj,demontaj,bakım ve tamir hizmetleri garantili servis imkanı ile sunmaktadır.

BULAŞIK MAKİNESİ NEDEN SUYUNU BOŞALTMAZ ?

Bulaşıklarınızı bulaşık makinesi dizim aşamasında tabak-bardak-tencere vb.. araçların üzürinde kalan yemek kalıntıları zeytin çekirdekleri gibi parçalar pompa motoruna (su tahliye) pompasının pervanesine takılarak pompa motorunu %90 yakarak arızalanmasına yol açmaktadır bu tip arızalarla karşılaşmamak için tabak tencere araçlarını bulaşık makinesine yerleştirirken peçete ile üzerindeki yemek kalıntılarını temizlerseniz makinenizi daha uzun ömürlü kullana bilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinin Temiz Yıkamama Sorunu ve Çözümü

Bütün bulaşık makinelerinde temiz yıkamama sorunu ile teknik servisimiz karşılaşmaktadır.Bunun sebeblerini tek tek burda sıralayarak bakalım sizde de neler eksik oldugunu kontrol ediniz.

 1. bulaşık makisinin dönen pervanesinde tıkanıklık varmı bakalım.
 2. bulaşık makinesine parlatıcı eksikligi varmı kontrol ediniz,parlatıcının yoksa sirkede kullanabilirsiniz hem ekonomik hem mikropları öldürme özelligi vardır.
 3. Bulaşık makinesinde 3ü bir arada deterjan kullanınız tarihinin geçmemesine dikkat ediniz.
 4. bulaşık dizimine çok dikkat ediniz kullanım kitapcıgındaki gibi dizilmesi önerililir.
 5. Ankara’ yaşıyor iseniz tuz kullanmayınız bardakllarınız çizilir.
 6. bulaşılarınız sıcak cıkıyormu yani kuru vaziyette buluyormusunuz.
 7. hafda bir kere alt sepetteki bulaşık makinesi filtresini temizleyin bu ayrıca pompa motorunun ömrünü uzatır.
 • Hoşdere caddesi arçelik bulaşık makinesi tamir servisi  
 • Hoşdere caddesi beko bulaşık makinesi tamir servisi      
 • Hoşdere caddesi altus bulaşık makinesi tamir servisi      
 • Hoşdere caddesi vestel bulaşık makinesi tamir servisi     
 • Hoşdere caddesi regal bulaşık makinesi tamir servisi     
 • Hoşdere caddesi bosch bulaşık makinesi tamir servisi    
 • Hoşdere caddesi siemens bulaşık makinesi tamir servisi 
 • Hoşdere caddesi profilo bulaşık makinesi tamir servisi    
 • Hoşdere caddesi elektrolüx bulaşık makinesi tamir servisi 
 • Hoşdere caddesi samsung bulaşık makinesi tamir servisi  
 • Hoşdere caddesi Lg bulaşık makinesi tamir servisi           

Yukarıda’ki belirtilen hizmet katogorisinde teknik servis hizmetimiz vardır ve yerinde tamir imkanı saglamaktayız.Bu sayfamızı takip ederek sorular sorabilir gerekli bilgi teknik sahibi olabilirsiniz ve teknik servis cagırabilirsiniz yukardaki telefon numaralarınıda arayıp sorular sorabilirsiniz,Hizmette sınır yok kalite ve güvenin adresi.

Bu sayılan başlıkları kontrol ediz herhan gibir eksiklik var ise servisimizi arıyarak destek alabilirsiniz.Bulaşık makinelerinde program takılıyor ise ekranda iptal tusunu seçerek programı iptal edebilirsiniz sorun %80 kalkar.Probleminiz devam eder ise teknik servis çagırabilirsiniz.

HOŞDERE BUZDOLABI SERVİSİ

Hoşdere caddesi buzdolabı tamir ve bakım servisi haftanın 6 günü pazar günleri hariç 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.Tamir ve bakım işlemlerinde müşderilerimize çok uygun fiyatlar sunmaktayız.Şirketimiz ankara’  cok eski ve tecrübeli oldugundan dolayı her marka makinenin tamir bakım işlemlerini profosyonel olarak yapmaktadır.

Firmamız arçelik-beko-altus-vestel-regal-bosch-profilo-siemens-samsung-lg marka ürünlerinin yedek parca satış,kurulum,montaj,demontaj,bakım ve tamir hizmetleri garantili servis imkanı ile sunmaktadır.

BUZDOLABI ÜST SOGUTUYOR ALT SOGUTMUYOR ARIZASININ SEBEBİ 

Buzdolaplarınız özellikle no-frots buzdolablarında kapıları açık kaldıgında tüketicilerin karşılaşdıgı şikayetler,üst taraf sogutuyor alt taraf sogutmuyor.Bu arızanın iki ana sebebi vardır;birincisi buzdolabı kapagı acık kaldıgı için içerde karlanma yapar hava kanallarını kapatır soguk hava üflemez.İkinci sebebi ise rezizstans (ısıtıcı),defroz ntc sensörü,termal sigorta(termik),zaman saati(timer) bahsi geçen bu parçaların arızalanmasında da bu arıza ile karşılaşılabilir bunun için tüketicinin yapması geren buzdolabını fişini çekip daha fazla arıza cıkartıp masrafın artmaması için hemen teknik servis cagırılmasıdır,gelen teknik servis konturollerini yapdıkdan sonra size 1 gün buzdolabının kapakları acık bi vaziyette yaz aylarında 1 gün beklemesi kış aylarında ise 2 veya 3 gün beklemesi gerekir,yapılan kontruller dogrultusunda teknik servis size fişini çekip düzelme ihtimali varsa size gerekli acıklamayı yaparlar,aksi takdirde fişi cekilip 48 saat sonra tekrar kontrol edilmesi gerekildiginin bilgisi verilirse ıstıcı ve sensör grubunun degişmesi gerekir ve 1 yıl garantili olarak yapılır cok yüksek bir meblada tutmaz.

BUZDOLABININ GÖVDESİ NEDEN ISINIR ?

Buzdolabları evlerinizde genellikle mutfakta mobilyaların aralarında dar alanlarda bulundurulmaktadır ve bu çok yanlış bir işlemdir,mutfağınızda dar olabilir bunun için buzdolabını yerleştirirken arkasında 10 cm boşluk bulunması gerekir siz arkaya sıfır olarak buzdolabını yerleştirirseniz buzdolabı hava alamaz ve hareret yapar ve dolabınızın gövdesi ateş gibi olur ve acil olarak bu arızayı umursamazsanız buzdolabınızın ana motoru komprosörü yanar ve buda size büyük masraflar acar.

Buzdolabının Gövdesi Isınmaması için Ne yapılması Gerekir ?

İlk olarak dolabınızın fişini çekin ve daha sonra buzdolabın arkasına geçin arka en alt tarafta motor-kondanser-kondansatör-fan motoru bulunmaktadır,bir elektrik süpürgesi yardımı ile oluşan kir ve tozları temizleyin ve kondanserin üzerine pet şişe yardımı ile su dökerek pırıl pırıl yapın kondansatör fan motoru eskimiş ise yenisi ile degiştirin sorununuz %100 ortadan kalkacaktır ve belli aralıklarla tıpkı arabınızın bakımını yaptırdıgınız gibi buzdolablarınızında 6 ayda bir genel bakımlarını yaptırın ve daha az masrafla sorunlarınızı kolayca çözüme ulaştırın.

 • Hoşdere caddesi arçelik buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi beko buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi altus buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi vestel buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi regal buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi bosch buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi siemens buzdolabı tamir servisi 0545 286 34 51
 • Hoşdere caddesi profilo buzdolabı tamir servisi  0545 286 34 51

Yukarıda’ki belirtilen hizmet katogorisinde teknik servis hizmetimiz vardır ve yerinde tamir imkanı saglamaktayız.Bu sayfamızı takip ederek sorular sorabilir gerekli bilgi teknik sahibi olabilirsiniz ve teknik servis cagırabilirsiniz yukardaki telefon numaralarınıda arayıp sorular sorabilirsiniz,Hizmette sınır yok kalite ve güvenin adresi.

 


Temmuz 2018
P S Ç P C C P
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

GÖKTÜRK TEKNİK

BEYAZ EŞYA -LCD LED TV TAMİR KURULUMU-MERKEZİ UYDU SİSTEMİ-BUZDOLABI ÇAMAŞIR MAKİNESİ-KURUTMA MAKİNESİ-BULAŞIK MAKİNESİ-DERİN DONDURUCU TEKNİK SERVİSİ

ANKARA GENELİ SERVİSİMİZ VARDIR

Haftanın 7 günü çalışmaktayız..

0(545) 286  34 51